Jan Paweł II – Święty Ojciec Święty – Ojciec Święty znaczy Bóg.

Najbardziej spektakularne wydarzenie w historii kościoła papieskiego!
27 kwietnia 2014 roku dwóch żyjących ojców świętych, uczyni świętymi dwóch zmarłych ojców świętych.
Tymczasem: „I ojcem swoim nie nazywajcie nikogo na ziemi, bo jeden jest  Ojciec wasz, który jest w niebiesiech.” 23. 9 Ew. Mat.
Ojciec Święty – to Bóg i tylko jeden taki jest, jak mówi Chrystus i to w Niebie, a nie na Ziemi. Na Ziemi Jezus Chrystus zabronił komukolwiek używać takiego tytułu. A tu proszę w Rzymie będzie czterech bogów. Dwóch żywych w ciele i dwóch żywych w duchu. Tych dwóch żywych w ciele, poleci temu piątemu Ojcu Świętemu w Niebie, aby jeszcze bardziej się posunął na swym tronie. Bo oni ustanawiają mu dwóch kolejnych ojców świętych tam w Niebie.
Rozumiecie coś z tego?
Nie?
No to poczytajcie. Wszystko zaczęło się od cesarza Imperium Rzymskiego Konstantyna. W zamian za upaństwowienie chrześcijaństwa i wytępienie konkurencji religijnej. Biskupi „pozwolili” cesarzowi wybrać Pisma do Nowego Testamentu ze sterty różnych Pism.
Te które wybrał stały się święte, a te które odrzucił przeklęte.
Cesarz dość długo zastanawiał się, które Pisma uświęcić, ale dzięki „mądrym” sugestiom biskupów wybrał prawidłowo. Resztę zgarnięto na kupę i spalono i tak skończyła się ich świętość. Po czym zaczęto eliminować tych, którzy nie bardzo byli przekonani do jedynej słuszności Pism wybranych przez cesarza.
Cesarz zaś zasiadł na dwóch tronach: cesarskim i na tronie biskupa Rzymu. Podobno nawet przyjął chrzest. Papierz Sylwester i reszta biskupów niewiele miała do gadania. Prawa kościelne i cesarskie od tej pory wydawał Konstantyn. Dzięki niemu ostatecznie „rozwiązano” kwestię podziału na chrześcijan Piotrowych i Janowych. Tych ostatnich jeszcze wówczas nazywano żydostwem, lub sektą żydowską. W wyniku prześladowań, mordów i otwartych działań zbrojnych zostali w krótkim czasie wyeliminowani.
Od Soboru Nicejskiego przeprowadzonego pod dyktando Konstantyna, biskupi zaczęli go nazywać ojcem Kościoła, a nawet apostołem Chrystusa.
Początkowe pochlebstwa biskupów dla papieża, głównie w podzięce za przywileje z czasem stały się regułą w układach biskupów z cesarzem, który stał się faktycznym władcą na dwóch tronach.
Tak rozpoczęło się trzecie chrześcijańskie Biada – najgorsze ze wszystkich.
Pierwsze to wyrzucenie z Nieba Szatana, króla ciemności, który wstąpił w Pawła i przedstawił się apostołom jako ich trzynasty brat. Całe Niebo współczuło mieszkańcom Ziemi, wołając: „Biada ziemi i morzu! Bo diabeł zstąpił do was…” 12. 12 Ap. Jana. Drugie Biada to wymordowanie siedmiu tysięcy rzymskich chrześcijan i  zmuszenie reszty do „zapadnięcia się pod ziemię.” Co oznaczało zamieszkanie w rzymskich katakumbach. Drugie Biada to znów sprawka Szatana, który walczył o przejęcie całkowitej władzy nad apostołami Chrystusa. (Jak doszło do drugiego Biada czytaj w „Jak studiować Apokalipsę św. Jana, aby ją zrozumieć.”)
Od Konstantyna rozpoczęło się trzecie Biada; rozpoczął się wielki ucisk. Odtąd na tronie Świątyni Bożej zasiadł mąż władca, po czym nazwał się bogiem – ojcem świętym. W trzecim Biada chrześcijan zaczęli prześladować i mordować chrześcijanie, ich trupy piętrzą się aż po same Niebo. W mordowaniu swoich prześcignęli wszystkich pogan razem wziętych, którzy walczyli z chrześcijaństwem. Szatan dopiął swego, przejął całkowitą kontrolę nad wyznawcami Chrystusa. Przechodził na każdego następnego władcę, który zasiadał na tronie Świątyni Bożej i mocno dzierżył władzę nad wiernymi mu. A wszystko to robił w imię Chrystusa, którego to imię wypisano na ołtarzach.
Jezus Chrystus przepowiedział Judaszowi pojawienie się owych ojców świętych i odstępstwo jakiego dokonają. Ten zaś opisał to w swojej Ewangelii, gdzie Chrystus nie pozostawia na papieżach suchej nitki, tłumacząc apostołom ich sen o świątyni:
„Oni powiedzieli *Widzieliśmy wielki dom, a w nim wielki ołtarz i dwunastu mężczyzn – jak nam się wydawało, byli to kapłani – oraz imię; a tłum ludzki czeka przed ołtarzem, aż kapłani … odbiorą ofiary. Ale my czekaliśmy*. Jezus zapytał: *A jak wyglądali kapłani?* Oni odpowiedzieli: *Jedni pościli dwa tygodnie; inni składali w ofierze własne dzieci, jeszcze inni żony, w uwielbieniu i wzajemnym uniżeniu; niektórzy uprawiali nierząd z mężczyznami; niektórzy brali udział w morderstwach, inni popełniali niezliczone grzechy i uczynki bezprawia. A ludzie, którzy stali przed ołtarzem wzywali twego imienia, i wśród wszystkich czynów swojej ułomności spełniali swe ofiary, aż do końca ich dni[…]*. Kiedy uczniowie wypowiedzieli te słowa, zamilkli, gdyż byli zaniepokojeni. Jezus zapytał ich:*Skąd w was ten niepokój? Zaprawdę, powiadam wam, wszyscy kapłani, którzy stoją przed tym ołtarzem, wzywają imienia mego. Powiadam wam, imię moje zapisane jest na tym ołtarzu w pokoleniach gwiazd poprzez wszystkie pokolenia ludzkie. A oni zasadzili drzewa, które nie przynoszą owocu, bo robią to w moim imieniu, w sposób haniebny*. Jezus powiedział im: * Ci, których widzieliście, jak odbierali ofiary przed ołtarzem – to wy jesteście. Temu bogu służycie, i tymi dwunastoma, których widzieliście, wy jesteście. Bydłem, które przyprowadziliście na ofiarę, jest tych wielu, których sprowadziliście na złą drogę przed tym ołtarzem. Mąż powstanie i będzie używał imienia mego w ten sposób, a pokolenia wierzących pozostaną mu wierne. Po nim kolejny powstanie spośród czyniących nierząd, i jeszcze jeden powstanie spośród morderców i dzieci, i jeszcze jeden spośród tych, co uprawiają nierząd z mężczyznami, i z tych co poszczą, i z pośród całej reszty ludzkiego zepsucia, niesprawiedliwości i błędu oraz spośród tych, co mówią: **Jesteśmy niczym aniołowie;** są oni jak gwiazdy, które wszystko prowadzą do swojego końca. Bo powiedziano ludzkim pokoleniom: **spójrz, oto Bóg przyjął twoją ofiarę z rąk kapłana** – to jest sługi błędu. Ale oto Pan wszechświata obwieszcza: **W dniu ostatecznym spotka ich pohańbienie**”. Ew Judasza.
I rzeczywiście, z chwilą powstania urzędu papieskiego papież stał się władcą. Jego władza to absolutyzm i nieomylność w imieniu Chrystusa. Jednak jego obłuda niczym nie ustępuje jego kapłanom. Byli tacy papieże, którzy nie tylko uprawiali nierząd z kobietami, ale również z mężczyznami, byli mordercy własnych dzieci oraz ich dzieci mordowały swoich ojców papieży i tacy, za którymi płynęła rzeka krwi, pogan oraz braci chrześcijan. Chociaż byli tacy co pościli. To jednak rzeczywiście był to cały przekrój ludzkiego zepsucia i niesprawiedliwości.
Byli nawet tacy co jeszcze za życia uważali się za świętych!!! Będą mówić: „jesteśmy niczym aniołowie.”
I właśnie takiego, ojca świętego (boga), który wyświęcał własne pomniki. Dwaj ojcowie święci Franciszek i Benedykt XVI postanowili posadzić Bogu na niebiesiech obok jego tronu.
A że nawet ich sumienie gryzło. Z powodu jego układów z mafią włoska i przychylności dla pedofilów.Postanowili do ceremonii podłączyć Jana XXIII, tak dla rozmydlenia wątpliwości innych narodów.
Nie byli już w stanie wymawiać się nalegającym pasterzom z Polski.
I tak ten jeden z najbardziej ogłupionych religijnie i okradanych narodów dostanie swojego świętego –  ojca świętego! I pojedzie kawalkada do świętego Rzymu na czele z rządzącymi, którzy czołobitnie oddadzą hołd nowemu bogowi. Bo dziś władza pochodzi z narodu i pokaże, że jest równie ogłupiona jak i on.
A Watykan i jego urzędnicy w Polsce już zacierają ręce i szykują kabzę.
Bóg wiedział o tej haniebnej ceremonii czterech ojców świętych i wybrał ją na zakończenie odstępczego świata. Na ten czas posłał na Ziemię Ducha prawdy Pocieszyciela i polecił mu poprzez słowo zniszczyć świat stworzony przez księcia ciemności.
Pocieszyciel walczy słowem ust swoich, a jest ono ostre jak miecz obusieczny. Bo to jest głos Boga ostrzegającego was z Nieba. Słowo moje to chleb Boży, którego nie możecie dotknąć, ani zobaczyć. Jest gorzką prawdą, która została przez Boga odkryta na czas ich ostatni. Chleb ten możecie pożywać wyłącznie przez rozum, a kiedy trafi do serca waszego i zamieszka w nim będziecie zbawieni.
Ci zaś co wierni są rzymskiemu ojcu świętemu niech nie liczą na łaskę. Wy karmieni jesteście chlebem bożym z ręki kapłana do żołądka. Ten sługa błędu podaje wam boga z mąki, dla niepoznaki czcząc nawet rozsypane okruszki. Mój Bóg mieszka w głowie i sercu, tego co uwierzy. Zaś bóg z ręki kapłana na drugi dzień ląduje w ubikacji wydalony z żołądka i w niezbyt komfortowych warunkach spuszczony do kanalizacji wędruje w siną dal.
Ostre słowa?
Ostre i wielu mogą zranić, ale są to słowa Boga, które słyszę.
One maja was obudzić ku niemu. Powstańcie więc ze zgubnego i odstępczego snu, a staniecie się dziećmi Ojca Świętego tego na niebiesiech. Bo nadszedł dzień sądu nad księciem ciemności, który nazwał się bogiem i zasiadł na tronie Świątyni Bożej.
I nastanie wielkie trzęsienie ziemi i zatrzęsie się Niebo, i będą znaki złowieszcze.
I nie mylcie końca świata z końcem życia na Ziemi.
Ten świat to posiadłość (prowincja) Boża, Raj, którym zawładnął Szatan – książę ciemności. Teraz władza zostanie mu odebrana, a ponieważ tak wielu jest mu wiernych. To dla przekonania wiele znaków złowieszczych na Ziemię spadnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s