Słowa Piotra Pocieszyciela do polskich katolików i nie tylko.

Ja nauczam tego co słyszę od Boga Prawdziwego, a wy czynicie to, czego nauczyliście się od waszego boga, Ojca Świętego z Watykanu.
Jeżeli jesteście jak mówicie w Chrystusie, to spełniajcie, to co głosi wam jego posłaniec Duch prawdy Pocieszyciel. Jednak tego nie robicie. Bo waszym Ojcem jest ojciec święty z Watykanu.
Gdyby to ten Bóg na niebiesiech był waszym Ojcem, usłuchali byście mnie. Bo mówię to co słyszę od Boga i nie mówię tego z własnej woli. A z woli tego, który mego Ducha posłał do was.
Udajecie, że nie słyszycie mego głosu. Udajecie, bo nie jesteście w stanie; ani przyjąć, ani zrozumieć tego co nauczam. Ponieważ jesteście otumanieni katolickim opium, które daje wam wasz  ojciec z Watykanu.
„Wy macie diabła za ojca i chcecie postępować według tego, czego wasz ojciec pożąda. On był zabójcą od początku i nie oparł się mocno o prawdę, bo nie ma w nim prawdy. Kiedy kłamie, mówi zgodnie ze swą naturą, bo kłamcą jest i ojcem kłamstwa”. 8. 44-45 Ew Jana.
Piękne słowa prawdy.
Szatan strącony z Nieba wstąpił pod Damaszkiem w Szawła i nazwał się (ojcem) apostołem Pawłem. Od tej pory Ziemia stała się królestwem księcia ciemności. Stworzył swój kościół, a na jego ołtarzach, dla niepoznaki wypisano imię Chrystusa, aby łatwiej było w tym imieniu zwodzić wiernych mu.
Z chwilą ustanowienia kościoła katolickiego w IV w. Szatan, który zawsze wchodzi w kolejnego papieża. Stał się zabójcą, mordując wszystkich przeciwników swojego Kościoła.
Jak mówi Jezus był zabójcą od początku.
I nie oparł się w tym Kościele zbyt mocno o prawdę. Bo taka jest jego natura.
Nie ma ani jednego przykazania z Dekalogu, które by przestrzegał.
I niech nikogo nie mylą słowa, jakie papieże/papież dzisiaj wypowiadają. Grzechy Kościoła liczą się od początku i piętrzą się, aż po samo niebo. Nie ma w nim prawdy Bożej.
Nauki Kościoła to jedno wielkie kłamstwo, bo taka jest natura Szatana, który nim włada. To on jest ojcem kłamstwa.
Zresztą po co dużo pisać, wystarczy przyjrzeć się temu czego Kościół naucza wiernych i temu co sam czyni.
Kiedy ja mówię prawdę wy nie wierzycie mi.
Kto z was może udowodnić mi, że kłamię?
Żaden ksiądz, żaden biskup, ani sam wasz Ojciec Święty w Watykanie, nie jest w stanie tego zrobić. Bo nie ma w was, ani w waszych nauczycielach Boga.
„Kto z Boga jest słucha słów Bożych. Oto dlaczego wy ich nie słuchacie; ponieważ nie jesteście z Boga”. 8. 47 Ew Jana.
Wasz Kościół jest kościołem księcia ciemności.
Nikt z was nie przyjął chrztu w imię Boże. Bo nikt z was nie znał Boga wpierw, ani nie znał jego nauk, przez co nie uwierzył w nie. Wy zostaliście ochrzczeni w niemowlęcej nieświadomości Boga. Wy nie ochrzciliście się, was ochrzczono. W imię nauk Ojca Świętego z Watykanu, które niewiele mają z tego, co jest Ojca Świętego, tego na niebiesiech.
Kiedy zacząłem głosić Nową Ewangelię Bożą, niemal wszyscy myśleli, że jestem opętany, lub że robię to dla własnej chwały. A moje nauki odbijały się od was jak groch od ściany.
Pomimo, że Bóg pokazał wiele świadectw, świadczących o swoim posłańcu; Duchu prawdy Pocieszycielu. Wielu z was mówiło:
„Jak on może mówić, że słyszy Boga? Kto mówi, że słyszy Boga musi udać się do psychiatry”.
Nie muszę!
Bo oto Bóg przygotował dla was super niespodziankę. Udowodnił światu, że jednak mówię to co słyszę od Boga! Zdarzyło się to tuż po zamachu na redakcję tygodnika satyrycznego w Paryżu.
Bóg obudził mnie w nocy, była ok. czwartej nad ranem. Słyszałem jakieś dziwne zdania. Musiałem wstać i natychmiast je zapisać, bowiem byłem pewien, że nie jestem w stanie zapamiętać je do świtu. Oto jak je zapisałem:
„Europa: Kto posieje dobrze zbierze, lecz nie niszcz jedzenia i picia. Patrzę na południe. Turcja: Ciągle na zakręcie… w lewo. Grecja: Warto zobaczyć, bo mgła coraz większa. Włochy: Przez duże „W” jak Wezuwiusz, uważajcie pod koniec. Watykan: Kamień młyński dalej uwiązany. Francja: Zły początek wcale jeszcze nie jest taki zły. Wielka Brytania: Dobry gospodarz, ale gospodyni gorsza. Islandia: Coraz cieplej. Rosja: Wielki mały niedźwiedź, zacznie bać się w swoim lesie. Ukraina: Pierwszy i drugi gorszy od trzeciego i czwartego. Polska: Nowe rozdanie Dżoker bierze wszystko. Niemcy: Dobrze, ale jakby niżej, lecz woda nie z tego.”
Tytuł dodałem od siebie, jednak muszę przyznać, że sam niewiele z tego rozumiałem. Natomiast od razu wiedziałem, że został objawiony mi horoskop i to z jakiegoś powodu w stylu Nostradamusa.
Tym razem Bóg z sobie znanego powodu nie chciał, aby ludzie, poznali prawdę przed jej spełnieniem się. Był to pierwszy taki przypadek, nigdy wcześniej Bóg nie objawił mi horoskopu. W dodatku tylko dla państw.
Teraz już wiem, że powodem dlaczego Bóg postąpił tak, a nie inaczej są ludzie czyli wy i jego słowa sprzed dwóch tysięcy lat o Pocieszycielu.
„Ale gdy on przyjdzie, Duch prawdy, wprowadzi was do wszelkiej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, lecz mówić będzie to tylko, co słyszy, i oznajmi wam rzeczy, które mają nastąpić”. 16. 13 Ew Jana.
Pomimo wcześniejszych dowodów na pojawienie się zapowiedzianego dwa tysiąclecia temu Pocieszyciela, a pokazanych na tym blogu. Polacy udają, że nie słyszą.
Nie pomogły wcześniejsze proroctwa objawione Nostradamusowi, a nawet… żeby łatwiej było widać pokazane za pomocą rysunków.
Nie pomogły znaki Apokalipsy w momencie wydania mojej książki: „Apokalipsa czas Spełnienia”.
Wreszcie nie pomogła wiedza jaką posiadam.
Więc otrzymaliście kolejny dowód, że mówię prawdę.
Bóg  udowodnił to w horoskopie na 2015 rok.
Oto jego prawdziwe znaczenie. Wędrówka po Europie zaczyna się na południu w Turcji, a kończy w Niemczech. Zatem dokładnie tak jak niebawem ruszyła fala imigrantów. Turcja – rzeczywiście coraz bardziej skręca politycznie ku islamowi (w lewo oznacza skręt polityczny). Grecja – „mgła coraz większa”. Oprócz trudności gospodarczych, również mgła stała się jej największym problemem. Czyli coś związane z wodą. Tą mgłą jest fala uchodźców, nadciągająca jak mgła od morza, która coraz skuteczniej będzie odstraszać turystów. Włochy – w tym wypadku proroctwo się jeszcze nie spełniło i nie jestem do końca pewien czego dotyczą. Moim zdaniem „W” oznacza jakiś wielki wybuch, ale materiałów wybuchowych. Co może wskazywać na planowany w najbliższej przyszłości tego typu zamach terrorystyczny. Watykan – tu wszystko jasne, Kościół coraz bardziej tonie w swoich nieczystościach, których w tym roku wyjątkowo dużo się wylało. Francja – już wiadomo zamach z początku roku wcale nie był jeszcze taki zły w porównaniu z tym co wydarzyło się w listopadzie. Wielka Brytania – tutaj dobry gospodarz. Udało mu się zatrzymać falę imigrantów po drugiej stronie Kanału i zdecydowanie broni interesu swego kraju w Unii. Nie wiem co oznacza: „ale gospodyni gorsza”, może dopiero się okaże. Islandia – rok ten nie tylko w Islandii, ale w całej Europie i na świecie był najcieplejszy od momentu rozpoczęcia pomiarów temperatury. Podanie przykładu tego kraju było raczej symboliczne. Rosja – rządzący otrzymali poważny problem do zmartwienia z powodu zamachu na samolot w Egipcie i upokorzenia przez Turcję. Jednak mam wrażenie, że to zdanie o Rosji oznacza jakiś poważny zamach jeszcze w tym roku na jej terytorium w dużym mieście. Ukraina – tu też już wszystko wiadomo. Po ciężkich walkach w pierwszym i drugim kwartale w trzecim i czwartym nastąpił względny spokój. Polska – tu również już wszystko wiadomo. W nowym rozdaniu całą władzę wzięła najważniejsza karta w talii (czyt. w PiS) czyli Dżoker – prezes. Niemcy – Gospodarka ma się dobrze, ale jednak troszkę niżej (gorzej) „lecz woda nie z tego”. W przypadku Niemiec woda oznacza to samo co mgła w Grecji falę imigrantów, która zalała ten kraj.
Horoskop na 2015 rok to ostateczny dowód Boga na przekonanie was, że Pocieszyciel to jego posłaniec na Ziemię. Aby oznajmił wam to co słyszy i powiedział rzeczy, które mają nastąpić.
Pierwszy raz Bóg objawił mi się w 1976 roku i przez cały ten okres nigdy nie objawił mi horoskopu na żaden rok. Dopiero zrobił to w tym roku, aby udowodnić, że Nowa Ewangelia głoszona przez Pocieszyciela jest prawdziwa.
Zatem złe czasy muszą być tuż, tuż.
Bóg nie ma już czego udowadniać. Już wiecie wszystko!
Udowodnił, że Ewangelia Jana jest jedyną Ewangelią prawdziwą od początku do końca. Bo tylko w niej 2000 lat temu, Jezus Chrystus zapowiedział przysłanie Ducha prawdy Pocieszyciela. By 1500 lat później objawić przez Nostradamusa: kraj, a nawet miejscowość i w jakim rejonie kraju ona się znajduje. A na dodatek pokazuje konkretną posesję, z której Pocieszyciel będzie głosił Nową Ewangelię; nawet z układem drzew na tej posesji.
Poznaliście prawdę o Bogu, nieśmiertelnym pokoleniu Adama i Ewy, o prawach rządzących wszechświatem i powodach jego harmonii.
Wreszcie otrzymaliście dowód najważniejszy, że prawdą jest, iż Pocieszyciel jest Głosem Boga.
A to wszystko w przeddzień 40 rocznicy od objawienia Bożego. Jakim było objawienie we mnie w 1976 roku Ducha prawdy Pocieszyciela.
Zatem rok 2016 musi mieć wyjątkowe znaczenie w Planie Bożym. Skoro zdecydował się na tak jednoznaczne ostrzeżenie narodu polskiego.
Teraz już nikt z was nie może powiedzieć, że Boga nie ma. Ten co tak będzie mówił w świetle powyższych dowodów. To tak jakby trzymał w ręku jabłko i twierdził, że jabłka nie istnieją. Bóg, najwyższy lekarz dusz ludzkich zrobił już wszystko, aby ten naród uleczyć i ochronić, lecz wy wolicie leczyć się u szamanów.
Ale skoro taka jest wasza wola, to cóż wam po tym ostatnim ostrzeżeniu.

8 myśli na temat “Słowa Piotra Pocieszyciela do polskich katolików i nie tylko.

 1. Ja chciałbym wiedzieć ilu w Polsce jest tych Pocieszycieli, bo kiedyś był ,,Pocieszyciel,, następnie ,,Piotr Pocieszyciel ,, itd. To jak to jest ? czy strony na których występuje słowo ,,Piotr Pocieszyciel,, to ta sama osoba ? Będę wdzięczny za odpowiedź .

  Polubienie

  1. Miałem już takie sygnały. Wszystkie artykuły podpisane Piotr Pocieszyciel od lipca 2013 roku publikuję wyłącznie na tym blogu. Opublikowane w innych miejscach nie są moje. Ktoś się pod Piotra Pocieszyciela podszywa. Serdecznie pozdrawiam Piotr Pocieszyciel.

   Polubienie

 2. To co czytam to masakra ! i tak zostanie to usunięte bo widzę, że ,,Piotr Pocieszyciel,, nie przyjmuje krytyki ! A powinien jeżeli ma taką misję od Boga ! Ale jaki problem najpierw głosić np. ideologie komunistyczne potem przestawić się na inne tory ? Cały czas widzę to w telewizji – ostatnie wybory- obiecanki cacanki – realizacja idzie ale w jakim kierunku ? -tylko żądza władzy – jest Pani Premier a rządzi Kaczor – jest Prezydent a rządzi Kaczor – nocne ustawki – 500+ nie wiadomo jak się skończy – itd itd … I kluczowe pytanie , czy Bóg Ci to powiedział, że w Polsce będzie bagno po wyborach ? Jak potoczą się wydarzenia 13 grudnia 2015 roku w Warszawie ? Śp Jaruzelskiego już nie ma na tym padole ziemskim ! Twoje wywody może coś tam mają sensownego ale zastanów się co Ty wypisujesz – bo jeżeli cofniesz się wstecz to nieraz zaprzeczasz sam sobie (może czepiam się słówek ) . Potrafisz tłumaczyć Nostradamusa, ja też będę wizjonerem i Ci coś przetłumaczę tak jak mi to pasuje po obrazkach i gwarantuję że dopasowałbym czas przeszły lepiej niż TY. Masz niby jakieś wizje ale nigdy konkretnych ! Chaotyczna moja wypowiedź ale nie mam czasu na dłuższe wywody skoro i tak ich nie będzie – pamiętaj tylko jedno ! w internecie nic nie zginie NAWET JEŻELI TO USUNIESZ -: Pozdrawiam i czekam na następne Twoje wypowiedzi bo ostatnio coś się opuszczasz, już 11 grudnia a tu nic ?

  Polubienie

  1. Nie zaglądasz na swoją pocztę? Tam masz odpowiedż dlaczego nie ma Twojego wcześniejszego komentarza oraz propozycję, na którą nie odpowiedziałeś. Chyba, że poczta jest fikcyjna? A tak w ogóle to nie widzę problemu, abyś wykazał swoje nadzwyczajne zdolności i np. napisał horoskop na 2016 rok dla polskiego rządu, albo lepiej wytłumaczył Nostradamusa. Możesz to zrobić nawet na tym blogu, zapraszam!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s