Wasze listy: Naznaczeni światłością.

„Już wiele razy chciałam Ciebie zapytać Piotrze, jak ty widzisz tę rewolucję religijną w naszym kraju? Czy to będzie walka ludu świeckiego z ludem świeckim (bo się podzielili z wiadomych powodów), a kler będzie stał z boku i się przyglądał i zacierał ręce? Czy to będzie walka świeckich z klerem”?
Zanim odpowiem na pytania pani Joanny zacytuję fragment z Apokalipsy Jana. „Ujrzałem niebo otwarte, a oto biały koń. Ten, który siedział na nim, nazywa się Wierny i Sprawiedliwy: Sprawuje sądy sprawiedliwe i prowadzi bój. Oczy jego świecą jak płomień ognisty. Na głowie ma wiele diademów i imię wypisane, którego nikt nie zna, tylko on sam. Odziany jest w szatę zanurzoną we krwi. A imię jego „Słowo Boga”. Zastępy niebieskie, przyodziane w bisior lśniąco biały, towarzyszyły mu na białych koniach. Z ust jego wychodzi ostry miecz; nim pobić ma narody. Będzie nimi rządził żelaznym berłem; i deptać będzie prasę wina strasznego gniewu Boga wszechmogącego. Na płaszczu swym, w okolicy biodra, ma wypisane imię: *Król królów, Pan panujących*”. 20. 11-16 Ap Jana.
Wierny i Sprawiedliwy to Pocieszyciel. Sądzi (Kościół) i prowadzi bój (głosi Nową Ewangelię). Na głowie ma wiele diademów: Duch prawdy, Słowo Boga, kapłan rytu, posłaniec Boga.
Imienia jego Piotr, rzeczywiście nikt nie znał, tylko on sam. Żaden jasnowidz tego imienia nie przewidział, oczywiście oprócz Nostradamusa, ale to ten sam Duch. Odziany w szatę zanurzoną we krwi:
„On (Pocieszyciel) uwielbi mnie, bo otrzyma z tego, co moje jest, aby wam to oznajmić. Wszystko, co Ojciec posiada, moje jest. Dlatego powiedziałem: otrzyma z tego co jest moje, aby wam to oznajmić”. 16.14-15 Ew Jana.
Zatem odziany w szatę zanurzoną we krwi oznacza posłannictwo od Chrystusa. Zastępy niebieskie towarzyszące mu, to opisywane już wielokrotnie na tym blogu „dziwne” przypadki poświadczające moje nauki i działania.
Ostry miecz z ust Pocieszyciela to słowa i nauki, które głoszę. Ale one muszą być ostre, bo taka jest wola tego, który mnie posłał.
Mocne rządy i wykonanie gniewu Boga to likwidacja kościoła utworzonego przez Szatana, którego symbolem jest krzyż. Narzędzie, którym Szatan dokonał zbrodni przeciw Bogu na Ziemi. Za co został osądzony i wyrzucony precz: z Nieba na Ziemię. Tu założył swoje królestwo na dozwolony mu: „czas, dwa czasy i pół czasu”.
Na płaszczu swym w okolicy biodra ma wypisane imię: „Król królów, Pan panujących”. Imieniem króla królów i pana panujących na Ziemi jest krzyż.
Tym panem panującym nad królami jest papież, a każdy z nich zawsze występuje pod tym samym znakiem (imieniem) krzyżem. Oczywiście, że dzisiaj jego panowanie jest już mniejsze, ale w Polsce jeszcze jak najbardziej widoczne.
I taki właśnie krzyż naciąłem sobie na małym palcu lewej ręki. Po pierwszym spotkaniu z Bogiem.
Byłem wówczas jeszcze przekonany, że jest to jego znak. (Myślałem jak każdy katolik!). W tym wypadku płaszcz oznacza skórę, a gdy ręka jest opuszczona, jest na wysokości biodra. Na koniec wyjaśnień tego cytatu Apokalipsy, wrócę jeszcze do zdania:
„Zastępy niebieskie przyodziane w bisior lśniąco biały”.
Biel lśniąco biała jest symbolem światłości. W odróżnieniu od ciemności, której symbolem jest czerń. Wszyscy ci, którzy uwierzyli Pocieszycielowi i otworzyli swe serca dla Boga Prawdziwego, odziani są w Duchu, w takie  właśnie szaty. Biel oznacza czystość i prawdę.
Dlatego naszym symbolem jest biała flaga.
Wieszajcie ją na swoich domach przy różnych okazjach, zabierajcie ją na demonstracje. Bo na tym polega nasza wojna, ci co staną pod taką flagą swoją wojnę już wygrali. Jeżeli będziecie wybierać polityków na rządzących, wybierajcie tych, którzy niosą białą flagę i nie wstydzą się jej. Oni was nie zawiodą, bez względu na to do jakiej partii będą należeć.
Ci co chcą świadomie uczestniczyć w bitwie po stronie światłości, mają w tym roku doskonałą okazję, a nawet dwie: w kwietniu i lipcu. W tych miesiącach wywieście białe flagi. W kwietniu na 1050 rocznicę opanowania Polski przez kościół księcia ciemności. W lipcu przeciw zjazdowi jego dwumilionowej młodzieżowej armii w Krakowie. Wywieście te flagi nie tylko w Poznaniu i Krakowie, ale w całej Polsce, czyli wszędzie tam gdzie mieszkacie.
I tu apel do mediów. Tych nie opanowanych jeszcze przez ciemność. Rozpropagujcie ideę protestu białą flagą.
Bóg nie oczekuje od nas walki na śmierć i życie do krwi ostatniej!
Swoją wojnę mamy stoczyć w Duchu i pokoju.
Nie musicie bić się z księdzem, aby wypisać się z odstępczego kościoła, który zaznaczył większość z was swoim znakiem. Wy nie jesteście ochrzczeni, bo zrobiono to z wami w pełnej waszej nieświadomości.
Dlatego Bóg nie każe wam się od nich wypisywać. Wy macie „tylko” przestać tam chodzić i płacić im za zwodnicze usługi.
„Wyjdź z niej, ludu mój, abyście nie stali się uczestnikami jej grzechów i nie byli dotknięci plagami, które na nią (nierządnicę – Kościół) spadną. Grzechy jej piętrzą się, aż po samo niebo, a Bóg wspomniał o jej nieprawości”. 18. 4-5 Ap Jana.
Jednak owe słowa Chrystusa to wołanie na pustkowiu!
Pseudo wyznawcy Boga nie słuchają Bożej prośby – ostrzeżenia. Obyście zaraz nie musieli wołać Boże gdzie byłeś!
A dlaczego tak się dzieje?
Bo wy, wierni Kościoła nie boicie się Boga, wy boicie się księdza. No bo on odmówi chrztu memu dziecku, lub wnukowi. Nie puści do komunii, spiętrzy problemy przed ślubem; co podniesie koszty. A najgorsze to kto mnie pochowa.
I to strach przed świeckim pogrzebem jest tym co trzyma najmocniej, w strachu przed księdzem. Jest sprawcą większości cudownych nawróceń na starość.
Zatem wierni Kościoła najbardziej boją się wstydu po swojej śmierci!
A przecież ich ciało poświęcone czy nie i tak w proch się obróci o ile robaki nie zjedzą go wcześniej.
Dlatego gdy światłość zapanuje już w Polsce. Obowiązek odprawienia ceremonii pogrzebowej spadnie na urzędników stanu cywilnego. Będą to czynić na żądanie i za ustaloną opłatą. Tak jak teraz udzielają ślubów.
Światłe władze samorządowe mogłyby taką usługę wprowadzić już teraz z korzyścią dla swojego budżetu. Zaś wierni w gronie rodziny i przyjaciół zmarłego, powinni uroczyście i radośnie, poza cmentarzem pożegnać ducha zmarłego.
A co z klerem Kościoła?
Po prostu będą musieli zmienić zawód. Teraz jak słusznie zauważa pani Joanna oni rzeczywiście stoją z tyłu i zacierają ręce. Do władzy dostali się najbardziej przez nich osaczeni. Oni zrobią wszystko czego kler oczekuję i to z nawiązką.
Jednak najsmutniejsze jest to, że Kościół stoi z tyłu za wszystkimi partiami w parlamencie, a nawet za tak opluwanym KOD-em.
Bo Kościół zawsze jest czujny, dlatego zawsze wychodzi na swoje. Może czasami tylko ich konta i brzuchy zasilane są nieco skromniej.
W tej sytuacji jedyną szansą dla tego narodu jest zwrot w stronę światłości.
Nie bójcie się nowego i stańcie pod białą flagą. Teraz jest wasz czas, do tego zostaliście wybrani.
Dosyć już zniewolenia, grabieży biedy, nienawiści, wojen i wszystkiego co oparte jest na kłamstwie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s