Korea Północna – piąty znak apokalipsy.

Z coraz większym zmartwieniem przyglądam się temu co dzieje się na Półwyspie Koreańskim. Ponieważ wojna atomowa wydaje się wisieć na włosku i raczej jest nieunikniona. Tym bardziej, że wśród znaków Apokalipsy jakie wydarzyły się w tygodniu ukazania się książki „Apokalipsa Czas Spełnienia” w 2013 roku. Był znak wojny atomowej i to w Korei Płn. właśnie. O czym możecie przeczytać w pierwszym artykule na tym blogu: „Apokalipsa Czas Spełnienia”.
Zdecydowane kroki świat powinien podjąć już w momencie dokonania pierwszego próbnego wybuchu bomby atomowej przez Koreańczyków. A powinno to być zmasowane bombardowanie ośrodków badawczych i fabryk związanych z produkcją bomby. I to powinno być zapisane w kartach ONZ, była by to dobra przestroga profilaktyczna. Dla chętnych do wstąpienia, do klubu mocarstw atomowych.
Stosowanie sankcji ekonomicznych, jak udowodniła praktyka, przynosi niewielki skutek. Co więcej jak w przypadku Korei Płn. skutek jest odwrotny.
Teraz to ONZ wbrew swojemu posłannictwu może być sprawcą wybuchu pierwszej wojny atomowej.
Korea Północna to kraj gdzie jeden żołnierz przypada na kilku dorosłych obywateli. Dlatego przekonywanie ich zimnem i głodem w obliczu zimy nic nie da.
ONZ absolutnie się nie popisała; swoją decyzją o dotkliwych sankcjach ekonomicznych. Dlatego może przyczynić się do wybuchu pierwszej wojny atomowej; najprawdopodobniej w lokalnej skali.
ONZ postawiła Koreańczyków pod ścianą: albo umrzecie z głodu, albo się poddacie.
I dlatego powstało ryzyko, że zechcą umrzeć z honorem. Do czego naród ten od dawna jest przygotowany.
Teraz już się dokonało!
Korea Północna ma broń atomową i należy to uznać dla dobra pokoju. Na odwetowe reakcje jest już za późno. Należy ulżyć temu państwu, a nie będzie zachowywać się jak ranione zwierzą. W innym wypadku, a takie jest moje zdanie w ciągu kilku miesięcy wojna atomowa jest nieunikniona.
Przykład koreański jest dobrą lekcją dla świata na przyszłość o ile można nazwać ją dobrą. Problem tylko w tym czy świat zechce wyciągnąć z niej właściwe wnioski.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s