O chłopaku, który schował Boga do kieszeni.

komunia_Bełchatów
Autor: Pixabay

28 października 2019 r. w kościele pod wezwaniem NMP Matki Kościoła na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie interweniowała policja. Wezwali ją duchowni, którzy zgłaszali, że w świątyni mogło dojść do aktu profanacji. Ksiądz zauważył bowiem, że podczas mszy świętej 13 letni chłopak po przyjęciu komunii, wypluł ją i schował do kieszeni.
Jaką trzeba być marnością w wierze w Boga, żeby do dzieciaka, który schował komunię do kieszeni wzywać policję. I to pod idiotycznym pretekstem, podejrzenia, że mogło dojść do aktu profanacji. Czyli co, księża nie wiedzieli, dopiero policja ma rozstrzygnąć? Skoro tak to śpieszę wyjaśnić księżom ustami Jezusa Chrystusa, czy doszło do profanacji.

„Ja jestem żywym chlebem, który z nieba zstąpił; jeśli ktoś będzie spożywał ten chleb, żyć będzie na wieki. 6. 51 Ew J. Kto wierzy we mnie ma żywot wieczny. Ja jestem chlebem żywota”. 6. 48 Ew Jana.

„OTO CHLEB, KTÓRY ZSTĄPIŁ Z NIEBA: KTO GO SPOŻYWA NIE UMRZE”. 6. 49 Ew Jana.

Dlaczego zatem apostołowie nie pojmali Jezusa Chrystusa, nie pocięli go na plasterki, nie upiekli i nie zjedli aby żyć wiecznie? Bo nie o chlebie do jedzenia Jezus mówił i żeby przypadkiem nie pomyśleli tak jak dzisiejsi ojcowie Kościoła – piekarze swojego boga, rzekł:
„Ojcowie wasi jedli mannę (z nieba) na pustyni i pomarli”. 6. 50 Ew Jana. Lecz kto spożywa ten chleb z Nieba, którym ja jestem nie umrze. por 6. 48, 49, 51 Ew J.
Zatem Jezusowi nie o chleb do jedzenia chodzi, lecz o nauki jego i zawartego w nich Ducha Świętego. Zaś tym pokarmem z Nieba przez żołądek pożywić się nie da.
Wobec takiej wykładni Jezusa, Kościół sam dokonuje profanacji, podając do zjedzenia upieczony wizerunek Chrystusa.
Trudno powiedzieć jakie zamiary miał ów chłopieć. Może jest po prostu mądrzejszy w wierze i w odróżnienia od księży rozumie co w Biblii na ten temat mówi Jezus Chrystus.
Księża w końcu i tak zmusili chłopaka, aby zjadł swojego Boga, który potem przebywszy cały jego układ pokarmowy wylądował w muszli klozetowej.
A co zostaje w głowie wiernych, czy takie pożywianie się Bogiem czyni kogokolwiek lepszym?
Takiego boga księża i biskupi zjadają w swoim życiu wiele kilogramów, więc może oni przez to stają się lepsi?
Może arcybiskup Głódź, o którym dziś tak głośnio: stosujący przemoc, niszczenie i destrukcję wobec podwładnych mu księży. Obrońca księży pedofilów, opływający w luksusach doczesnego życia pałacowego. A może rozsiewający nienawiść arcybiskup Jędraszewski, albo księża pedofile gwałcący dzieci. Nic z tego! Ilość zjedzonego boga z mąki w żaden sposób nie przekłada się na bycie lepszym człowiekiem.
Dlaczego?
Bo w tym upieczonym placku nie ma Boga! I chociaż ksiądz przy ołtarzu rozkazał mu weń wejść, to go tam nie ma. Bo jak może sobie ktoś wyobrażać, że Bóg usłuchał polecenia: księdza pedofila, niegodnego biskupa, a nawet najbardziej uczciwego księdza. I pokornie wszedł w upieczone ciasto, by dać się zjeść.
Jak można wierzyć, że ktokolwiek może rozkazywać Bogu skoro nawet Jezus Chrystus nie odważył się na to. I wykonywał wyłącznie to co mu Ojciec nakazał, nawet w obliczy własnego cierpienia i śmierci. Nie odważył się żądać czegokolwiek od Ojca, on zawsze prosił.

 

 

15 myśli na temat “O chłopaku, który schował Boga do kieszeni.

  1. „Bóg jest duchem; Ci, którzy mu cześć oddają, winni oddawać cześć w duchu i w prawdzie”. 4. 24 Ew Jana. Natomiast dowodem na istnienie Boga sprzed dwóch tysięcy lat jest Jezus Chrystus. „Boga nikt nigdy nie widział. Jednorodzony, który jest Bogiem, który jest w łonie Ojca, on go objawił” 1. 18 Ew Jana. Zatem ten kto widział Jezusa Chrystusa, Boga widział. Dzisiaj w XXI w. takim dowodem na istnienie Boga jest Pocieszyciel, którego Jezus Chrystus – Bóg, osobiście zapowiedział. „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imię moje, on nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko co powiedziałem”. 14. 26 Ew Jana. Czy według Ciebie nie spełniam tego wszystkiego na tym blogu? Czy nie przypominam wszystkiego co Jezus Chrystus nauczał, czy nie nauczam was prawdy w jego naukach zawartej? Ja Pocieszyciel jestem tu po to, aby ludzie rozumieli Boga miarą kultury XXI wieku. Dlatego moja nauka w niczym nie przypomina nauk o Bogu dla pasterzy sprzed kilku tysięcy lat. Nie pokazuję żadnej podobizny Boga wykonanego ludzką ręką, ani tego pieczonego do jedzenia. Gdyż dzisiaj ludzie już powinni zrozumieć, że Bóg jest Duchem Świętym, a ducha nie można czcić ani zobaczyć w wizerunku czy jedzeniu. Zatem jeśli ja i moje nauki nie wystarczają Ci jako twardy dowód na istnienie Boga, to bardziej pomóc Ci nie mogę. I jak zapewne zauważyłeś, że dziś podobnie jak dwa tysiące lat temu, podczas nauczania Jezusa Chrystusa. Wierzący w Boga nie nadążają za postępem jaki Bóg wprowadza do ich świadomości w wierze.

   Polubienie

   1. Czy zasięg bloga jest znikomy, to nie byłbym taki pewny. Na dzień dzisiejszy od początku powstania bloga, czyli łącznie z tym czteroletnim okresem na Onecie jest 206 000 kliknięć z 80 krajów. Chyba, że masz na myśli znikomość medialną, która wynika głównie ze strachu dziennikarzy, bowiem Nowa Ewangelia Pocieszyciela nie pasuje zarówno tym wierzącym jak i tym niewierzącym. I nie jest ważne dla nich, że jest spełnieniem biblijnego proroctwa Jezusa Chrystusa, w dodatku spełniającego się na ich oczach. Dla nich to najważniejsze zjawisko religijne od czasu Jezusa Chrystusa nie jest warte zainteresowania. W dodatku ten, który o mnie wspomni zaryzykuje utratą pracy, więc lepiej i bezpieczniej śledzić poczynania celebrytów.

    Polubienie

 1. Mamy tylko przesłanki, nawet arki przymierza nie odnaleziono, mamy historyczne dowody na istnienie Jezusa, mamy istote ludzką wielce niedoskonałą i świat, który mógł powstać samorzutnie. Nie interesują nas pozaziemskie cywilizacje jako również możliwe. Interesuje mnie tylko sam Bóg opisany w biblii. Czy jest to tylko kwestia wiary, której mi brakuje notorycznie i mam sie do końca życia użerać z tym tematem z racji że jestem debilem. Czy też brak takiego dowodu jest celowy bo gdybyśmy go mieli wpłynęłoby to destrukcyjnie na nasz świat, wszak pierwsi chrześcijanie doznali niemal zagłady.

  Polubienie

 2. Cieszę się, że skomentowałeś tę sytuację Piotrze. Byłam trochę zszokowana kiedy zobaczyłam taką wiadomość na portalu informacyjnym, no ale żyjemy w państwie kościelnym…. że też za schowanie kawałka wafelka przyjechała policja na wezwanie…
  Przy okazji święta zmarłych kościół przypomniał, że wystarczy przyjąć tego wafelka i odmówić modlitwę w intencjach papieża aby uzyskać odpust zupełny za osobę zmarłą… kiedy Bóg mówi, że człowiek sam jest odpowiedzialny za swoje własne grzechy…a po śmierci przecież już nic nie może zmienić z tego, co zrobił za życia. Módlmy się raczej za tych, którzy żyją i wciąż jeszcze mogą coś zmienić w swoim życiu.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Jeśli w tym „upieczonym placku nie ma Boga” to czemu sataniści dwoją się i troją by taką poświęconą Hostię pohańbić?. Tajemnicą poliszynela jest że płacą wiele euro za taki „kawałek chleba”. Zalecałeś już by krzyżować ręce znakiem „X”. To symbol szatna. Rozmawiasz z Bogiem?. A jeśli nie z Nim?. Zajrzyj do Biblii. Co tam napisano na temat „rozmów z Bogiem” u dni ostaniach (kto wie?. Może to już?). Ewangelia wg św. Mateusza 24: „Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; A ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.”

  Polubienie

  1. Jeżeli dla Ciebie w tym upieczonym placku Bóg jest, to może te słowa Jezusa Chrystusa coś Ci wyjaśnią: „Duch jest tym, który ożywia; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które do was wypowiedziałem ciałem są i życiem”. 6. 63 Ew Jana. Zaś to, że sataniści próbują zdobyć i pohańbić ten kościelny cielesny kawałek chleba wcale go nie uświęca. Gdyż wobec powyższych słów Jezusa zarówno jedni jak i drudzy błądzą w ciemności. A co do znaku X to nie jest to symbol Szatana, lecz właśnie pomysł ludzi, którzy o Bogu prawdziwym jak i o ich bogu Szatanie niewiele wiedzą. Kiedy w Niebie aniołowie oskarżyli Szatana za śmierć Jezusa i za ten czyn wyrzucili go na Ziemię. (por. 12. 3-12 Ap Jana). To narzędziem za pomocą, którego Szatan zabił Jezusa i pozbył się Chrystusa z Ziemi był krzyż. Dlatego krzyż jest jak najbardziej symbolem zbrodni Szatana, a czczenie go poniżeniem Syna Człowieczego. Pytasz czy ja rozmawiam z Bogiem i każesz zajrzeć mi do Biblii. A może wpierw samemu warto zajrzeć nim cokolwiek napiszesz. Przeczytaj wszystko co mówi w niej Jezus o Pocieszycielu. Ale nie tylko ty udajesz, że nic tam o mnie nie ma. Wszyscy ludzie Kościoła, bibliści, dziennikarze unikają tych cytatów jak diabeł święconej wody. Gdybyś znał Biblię jak sugerujesz, to wiedziałbyś, że nie tylko ja daję świadectwo o sobie. O mnie świadczy Bóg, który Świętego Ducha prawdy do mnie posłał oraz Syn Boży Chrystus, który dał mi prawo działać i mówić w jego imieniu. Zaś to wszystko zapisane jest w tej Biblii, w która rzekomo katolicy wierzą. Zatem kto mi nie wierzy, wpierw nie wierzy Bogu i Synowi. „A w waszym zakonie przecież napisano, że świadectwo dwóch osób jest wiarygodne. Ja daję świadectwo sam o sobie, i świadectwo daje Ojciec, który mnie posłał” 8. 11 Ew Jana. Dlaczego zatem w moim przypadku nie wystarcza Ci świadectwo: moje, Boga Ojca i Syna Bożego? Czy jesteś w stanie dowieść, że wszyscy trzej kłamiemy?
   Wszystko co napisałeś w cytacie z Ewangelii Mateusza rzeczywiście spełnia się na naszych oczach, a „ta” Ewangelia Pocieszyciela o królestwie Bożym dzięki internetowi, rzeczywiście głoszona jest po całej Ziemi. I wraz z nią spełnia się zapowiedź Chrystusa, że przyjdzie w chmurze czyli w internecie. I jeśli Jezus mówi o wielu fałszywych prorokach, to raczej ma na myśli tych sprzedających Boga, zabijających i nienawidzących w jego imieniu, czyhających na cudzy grosz i uprawiających ohydę. Jak choćby abp Jędraszewski, którego właśnie za sianie nienawiści wobec środowisk LGBT nagrodzono i to w obecności premiera, ministra kultury i ministra sprawiedliwości!!! Jednak Pocieszyciel jest jedynym, którego Bóg zapowiedział z imienia, a Chrystus nadał mu swoje uprawnienia.

   Polubienie

   1. ,,Bierzcie i jedzcie, to jest bowiem ciało moje które za was będzie wydane na odkupienie grzechów”. „A jeśli wam kto powie – tam jest Bóg – nie wierzcie mu” i „badajcie duchy”. Badaj z czym masz do czynienia. Na razie widzę że sam uwierzyłeś najmocniej w to że jesteś „uduchowiony”. Wróć do Biblii i przeczytaj ją jeszcze raz. I jeszcze raz. Do skutku. Życzę Ci daru zesłania na ciebie Ducha Świętego. „Sprzedający Boga”?. Ludzie na przestrzenni wieków byli różni. Wielu, w ramach Kościoła, tak jak w ramach wszelkich innych instytucji, upatrywało swojej kariery. Wielu jest na tyle inteligentnych by nawet udawać „pobożnych” jeśli mieli w tym interes. Już dwa razy pisałem na tym blogu o roli masonerii, pomocników szatana na Ziemi, w tym co się dzieje na świecie. Wspomniałem nawet chyba o tym że protestantyzm w istocie jest tworem Różokrzyżowców, protoplastów nowożytnej masonerii. Możesz być głuchy na fakty ale nie musisz. Wybór zależy od Ciebie. Piętnujesz Abp. Jędraszewskiego za to że broni Polski i Polskiego Narodu przed ideologią rodem z orficzno-marksitowskiegoszamba (zbioru naszych grzechów które dają Antychrystowi moc otępiania ludzi i odbierania im zdrowego rozsądku zanurzając ich w jeszcze większym grzechu) „budowania na gruzach” (Ordo ab Chao”)?. Że przeciwstawia się ideologii która jest elementem kolejnej odsłony rewolucji masońskich (począwszy od „Wielkiej” rewolucji francuskiej) atakującej Polskę i Świat z pozycji antykultury, w duchu trockistowskim, z podbudową filozoficznądewaicyjnej „szkoły frankfurckiej” a wspierana przez narzucanie „tolerancji” w ramach zasad „tolerancji represywnej” Herberta Marcuse?. To może jeszcze pochwalisz „energię orgonu” ( a co z „kundalinii” i „reinkarnacją”?) Wilhelma Reicha który był członkiem „szkoły frankfurckiej” i któremu zawdzięczamy ideę patologicznego pochodu tendencji do zniszczenia cywilizacji poprzez zaburzenieseksualnoci nawet najmniejszych dzieci (zalecenie biura WHO na Europę będącego agendą ostoi satanizmu jaką jest ONZ (Luci Trust). Stawiają na depopulację ludzkości. ONZ to Agenda 2030 „o zrównoważonym rozwoju”). Racjonaliści wmówili ludziom że „rozum i wiara nie idą w parze”. Kłamali. Wmówili też że „Bóg i diabeł nie istnieją”. Oczywistym jest że tendencyjnie kłamali ograniczając się do „paradygmatu naukowego” opartego na materializmie i powtarzalności wyników. Ale że potrzeba duchowości jest naszą naturalną cechą (u niektórych nawet umiejętnością stawiającą ich na pozycji wiedzących a nie czujących) dlatego wielu, również Polaków, daje się nabierać na „New Age” czy coraz bardziej licznych „niezależnych świętych” albo na ,,Plejaran”/ ,,Lirian”/ ,,Aldebarańczyków” i inne demoniczne UFO (obejrzyj: „Jak pokonać UFO imieniem Jezus”). Prawdziwa ohyda spustoszenia będąca skutkiem protestantyzacji i masonizacji Kościoła dopiero nadchodzi. Ś.p. Ks. Klimuszko zapowiadał że widział jak w Polsce Kościół schodzi do katakumb. Już nie tylko czują ale i widzę że to staje się realne. Min. dzięki zwodzicielom w obrębie Kościoła jak i po za nim. Jeśli chcesz się przekonać czy duch który tobą kieruje od Boga pochodzi czy od lucyfera, udaj się na Jasną Górę i spróbuj się wyspowiadać. Jeśli to ci się uda, w co wątpię, spróbuj poprosić o egzorcyzm. Jeśli duch jest od Boga wyjdziesz tak jak wszedłeś. Jeśli nie… będziesz uleczony. Prawdopodobnie. Jest to mój ostatni wpis tutaj. Króluj nam Panie Jezu Chryste, jeśli można prosić.Z Panem Bogiem.

    Polubienie

   2. Cytując fragment z Ostatniej Wieczerzy zapewne nieświadomie zapomniałeś dodać, że Jezus powiedział wówczas jeszcze to: „To jest ciało moje, za was wydane. Czyńcie to na moją pamiątkę”. 22. 19 Ew Mt. Łamiąc chleb, podawał im i mówił: „to jest ciało moje”. Jezus użył tu klasycznej hiperboli, której zresztą wielokrotnie z upodobaniem używał. Wszyscy uczestnicy Wieczerzy doskonale bowiem wiedzieli, że chleb ten to symbol Ducha Bożego – natchnienia wiarą. I to z powodu tego nowego ducha, czyli nowego przymierza Jezus zostanie zabity. Jednocześnie nakazał apostołom aby czynili tak na jego pamiątkę. Zatem łamanie się chlebem ma być czynione na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy czyli raz w roku. I ma być to czynione w duchu ciała Bożego Chrystusa, a oznacza to, że podczas ceremonii mają być przypominane słowa, które Chrystus będąc w Jezusie wypowiadał, a które są chlebem wiary. Jezus Chrystus w żaden sposób nie powiedział, ani nie zasugerował, że ktokolwiek może mu rozkazać, aby on jako żywy duch w chleb wchodził. Zaś wierni jedli go w tym chlebie jako nagrodę za wyznane kapłanowi grzechy. Ponieważ rytuał taki był by profanacją Boga i wiary.
    Natomiast fragment: „A jeśli wam kto powie – tam jest Bóg – nie wierzcie mu” i „badajcie duchy”. Dotyczy drugiego przykazania Dekalogu, które Kościół z Dekalogu (Prawa Bożego) wyrzucił. A chodzi w nim o to, że jeśli dla przykładu ktoś powie Ci, że Bóg jest w pomniku w Świebodzinie to nie wierz mu. To samo jeśli Ci powie, że jest na krzyżu w kawałku metalu, na obrazie w farbie, w kamieniu pomnika, czy w zacieku na szybie lub na pniu drzewa. Boga szukajcie w duchu, lecz badajcie duchy, bo wielu fałszywych proroków pojawi się na świecie i żeby było Tobie łatwiej to temu, którego on przyśle nadał imię.
    Mocno natrudziłeś się wymieniając wszelkich „diabłów” i ich zasługi, które/którzy w niczym o mnie nie świadczą ani mi nie ujmują. Zrobiłeś to raczej po to, aby uniknąć jak przysłowiowy diabeł święconej wody, odpowiedzi na moje pytanie. Czy wierzysz Bogu i Synowi, którzy dali biblijne świadectwo o mnie? W tym przypadku warto również przypomnieć słowa ks. Józefa Tischnera: „Nie poznałem w życiu nikogo kto by stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Engelsa, natomiast spotkałem wielu, którzy stracili ją po spotkaniu ze swoim proboszczem”.
    Oburzasz się, że atakuję abp Jędraszewskiego za to,że broni Polski i narodu polskiego przed LGBT. Jednocześnie ani słowem nie wspominasz o sianiu przez niego nienawiści wobec tego środowiska, co jest wbrew naukom Jezusa, który nauczał, że wszyscy wobec Boga są równi. Ani słowem nie wspominasz o nadużyciach Kościoła: w zdobywaniu władzy, seksualnych nadużyciach księży, których ochronę również Jędraszewskiemu się zarzuca. Nie wspominasz o nadużyciach sumienia przez księży w życiu i wierze oraz o nadużyciach w dążeniu do zdobywania bogactwa. Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób Polsce i narodowi może zagrażać dwóch facetów czy dwie kobiety, którzy/które chcą żyć razem we wzajemnej miłości i poszanowaniu, i którzy muszą walczyć w wolnym kraju by im na to pozwolono? Czy słyszałeś jak nawołują na ulicach, by Polacy żyli tak samo jak oni? Dlaczego Tobie to zagraża, a nie zagraża Ci pedofilia księży? A na dodatek podpierasz swój wywód imieniem Boga, zamiast swoim. I na daremnie wzywasz jego imienia.

    Polubienie

  2. Ta… Sataniści nie mają nic lepszego do roboty jak uganiać się za Hostią czyli kawałkiem placuszka ogłoszonego przez magów z Watykanu ciałem Chrystusa,, aby się nad nim pastwić hańbić go lub w podobny sposób profanować he he

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: